Mateusz Tkarski

Firma Spring Professional z Adecco Group działa już w gdańskim Olivia Business Centre

W Olivia Business Centre swoje siedziby ma kilkadziesiąt firm, które poszukują i zatrudniają setki specjalistów i inżynierów Fot. Przemek Świderski W Olivia Business Centre swoje siedziby ma kilkadziesiąt firm, które poszukują i zatrudniają setki specjalistów i inżynierów
Mateusz Tkarski

Po dwóch latach przygotowań działalność w Polsce rozpoczęła nowa firma zajmująca się rekrutacją stałą. Spring Professional Poland, która na swoje biura wybrała Olivia Business Centre, skupia się na sześciu specjalizacjach branżowych. Dodatkowo firma zamierza korzystać z międzynarodowych doświadczeń Adecco Group, której jest częścią.

- Jesteśmy ekspertami w dziedzinie łączenia specjalistów z profesjonalistami. Mamy już silnie rozwinięte trzy specjalizacje: engineering, finance i sales and marketing, które są odpowiedzią na potrzeby rynku pomorskiego. Naszymi klientami są zakłady produkcyjne i handlowe, pracownie projektowe, centra usług BPO i SSC - powiedziała Marzena Miler-Kosewska, manager w Spring Professional Poland.

Firma współpracuje zarówno z inwestorami, którzy dopiero rozpoczynają swoją inwestycję w województwie, jak też start-upami.

- Koncentrujemy się na stanowiskach wysokospecjali-stycznych wymagających złożonych kompetencji, które wymagają od nas podjęcia nieszablonowych działań rekrutacyjnych - dodaje Marzena Miler-Kosewska.

Spring Professional Poland skupia się obecnie w Polsce na sześciu specjalizacjach: finanse, sprzedaż i marketing, inżynieria, nieruchomości i budownictwo, logistyka i farmacja. Obecnie firma ma dedykowane biura w pięciu miastach: Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku.

- Założeniem Olivia Business Centre jest maksymalne ułatwianie firmom, obecnym w naszej przestrzeni biznesowej, bieżącego działania oraz rozwoju. Do tego potrzebni są m.in. wykwalifikowani menedżerowie, zarządzający procesami i kontrolujący pracę zespołów. Zatrudnienie odpowiedniej osoby na stanowisko kierownicze wiąże się z przeprowadzeniem specjalistycznej rekrutacji. Jesteśmy przekonani, że Spring Professional w tym zakresie będzie cennym wsparciem dla naszych rezydentów - powiedziała Agnieszka Zglinicka, dyrektor projektu w Olivia Business Centre.

Spring Professional Poland jest częścią Adecco Group. Na świecie pierwsze oddziały Spring Professional powstały w Hongkongu i Singapurze w 2013 roku. Obecnie jest ich już 16, włącznie z Polską. Do 2018 roku firma zapowiada 29 oddziałów na świecie. W ub. roku Spring zrekrutował dla swoich klientów ponad 36 tys. specjalistów.

Mateusz Tkarski

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.