Mateusz Tkarski

Firma Spring Professional z Adecco Group działa już w gdańskim Olivia Business Centre

W Olivia Business Centre swoje siedziby ma kilkadziesiąt firm, które poszukują i zatrudniają setki specjalistów i inżynierów Fot. Przemek Świderski W Olivia Business Centre swoje siedziby ma kilkadziesiąt firm, które poszukują i zatrudniają setki specjalistów i inżynierów
Mateusz Tkarski

Po dwóch latach przygotowań działalność w Polsce rozpoczęła nowa firma zajmująca się rekrutacją stałą. Spring Professional Poland, która na swoje biura wybrała Olivia Business Centre, skupia się na sześciu specjalizacjach branżowych. Dodatkowo firma zamierza korzystać z międzynarodowych doświadczeń Adecco Group, której jest częścią.

- Jesteśmy ekspertami w dziedzinie łączenia specjalistów z profesjonalistami. Mamy już silnie rozwinięte trzy specjalizacje: engineering, finance i sales and marketing, które są odpowiedzią na potrzeby rynku pomorskiego. Naszymi klientami są zakłady produkcyjne i handlowe, pracownie projektowe, centra usług BPO i SSC - powiedziała Marzena Miler-Kosewska, manager w Spring Professional Poland.

Firma współpracuje zarówno z inwestorami, którzy dopiero rozpoczynają swoją inwestycję w województwie, jak też start-upami.

- Koncentrujemy się na stanowiskach wysokospecjali-stycznych wymagających złożonych kompetencji, które wymagają od nas podjęcia nieszablonowych działań rekrutacyjnych - dodaje Marzena Miler-Kosewska.

Spring Professional Poland skupia się obecnie w Polsce na sześciu specjalizacjach: finanse, sprzedaż i marketing, inżynieria, nieruchomości i budownictwo, logistyka i farmacja. Obecnie firma ma dedykowane biura w pięciu miastach: Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku.

- Założeniem Olivia Business Centre jest maksymalne ułatwianie firmom, obecnym w naszej przestrzeni biznesowej, bieżącego działania oraz rozwoju. Do tego potrzebni są m.in. wykwalifikowani menedżerowie, zarządzający procesami i kontrolujący pracę zespołów. Zatrudnienie odpowiedniej osoby na stanowisko kierownicze wiąże się z przeprowadzeniem specjalistycznej rekrutacji. Jesteśmy przekonani, że Spring Professional w tym zakresie będzie cennym wsparciem dla naszych rezydentów - powiedziała Agnieszka Zglinicka, dyrektor projektu w Olivia Business Centre.

Spring Professional Poland jest częścią Adecco Group. Na świecie pierwsze oddziały Spring Professional powstały w Hongkongu i Singapurze w 2013 roku. Obecnie jest ich już 16, włącznie z Polską. Do 2018 roku firma zapowiada 29 oddziałów na świecie. W ub. roku Spring zrekrutował dla swoich klientów ponad 36 tys. specjalistów.

Mateusz Tkarski

W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

plus.dziennikbaltycki.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.