Materiał informacyjny

Eco-Nova Sp. z o.o.

Eco-Nova Sp. z o.o.
Materiał informacyjny

Klimatyzacja jest główną dziedziną naszej działalności w której specjalizujemy się szczególnie.
Dzięki znajomości rynku jesteśmy w stanie zapewnić klientowi najwyższą jakość usługi oferując produkty sprawdzonej jakości oraz dobrać urządzenie na miarę potrzeb użytkownika.
Zapewniamy kompleksową obsługę zaczynając od doboru po sprzedaż oraz montaż, a kończąc na opiece serwisowej urządzenia.
Gwarantujemy darmowy audyt w celu przeprowadzenia wizji lokalnej, aby poznać wymagania klienta.
Posiadamy profesjonalne narzędzia, certyfikaty oraz doświadczenie nabywane latami. Działamy tylko na produktach największych i najlepszych producentów.

Oferowane przez nas usługi z zakresu klimatyzacji obejmują kompleksowo:
•             Zaprojektowanie instalacji klimatyzacji w oparciu o potrzeby Klienta
•             Dobór urządzeń z bardzo szerokiej gamy produktów sprawdzonych producentów
•             Montaż klimatyzacji
•             Krótkie terminy realizacji na terenie Trójmiasta i okolic

Co daje klimatyzacja:

Upraszczając klimatyzacja sprowadza się do procesu obróbki powietrza, celem osiągnięcia i zapewnienia jego wymaganych parametrów jakościowych w określonych pomieszczeniach. Dzięki czemu poprawia komfort osób przebywających w miejscach, w których jest prawidłowo używana.

Klimatyzacja to komfort przez cały rok

Oferowane obecnie urządzenia klimatyzacyjne jakie oferujemy to urządzenia będące jednocześnie pompami ciepła. Oznacza to w praktyce, że nasze klimatyzatory nie tylko będą chłodzić Państwa mieszkania i domy latem, ale mają również możliwość ogrzewania powietrza. Jest to funkcja szczególnie przydatna w okresach przejściowych kiedy nie opłaca się jeszcze uruchamiać ogrzewania w pełnym wymiarze. Klimatyzator dzięki funkcji pompy ciepła będzie pracował z bardzo dużą wydajnością szczególnie w zakresie temperatur zewnętrznych od -5 do 5 stopni. Dobierzemy dla Państwa takie urządzenia, które sprostają wymaganiom energetycznym, wizualnym i będą pracowały optymalnie pod kątem wydatków.

Od czego zależy cena montażu?

Cena za montaż klimatyzacji jest zależna od wielu czynniku. Pierwszym z nich są same urządzenia. Dostępne jest wiele rodzajów klimatyzatorów np. klimatyzatory typu split, naścienne czy przypodłogowe. Ich ceny różnią się od siebie.
Ważna jest także odległość jednostek wewnętrznych od jednostki zewnętrznej klimatyzatora. Jeśli znajdują się na jednej ścianie, cena i czas montażu ograniczają się do minimum. Kolejnym elementem wpływającym na cenę montażu klimatyzatorów jest ich umiejscowienie. Im trudniej dostępne są miejsca montażu, tym cena większa. Wynika to z tego, że czasem koniecznie jest rozłożenie dodatkowego rusztowania czy zamontowanie instalacji na dodatkowych wspornikach.
Profesjonalny montaż klimatyzacji to nie tylko montaż klimatyzatora, ale także innych elementów takich jak korytka montażowe, kable elektryczne czy przewody miedziane. Im dłuższa, tym więcej materiałów potrzeba do jej wykonania. A zatem cena za montaż klimatyzacji zwiększa się.

Profesjonalne wykonanie montażu na terenie Trójmiasta i okolic

Montaż klimatyzacji i pomp ciepła wykonany przez osobę bez przeszkolenia i dokumentów poświadczających umiejętności może oznaczać utratę gwarancji na zakupiony sprzęt. Nasz zespół uczestniczy w licznych szkoleniach organizowanych przez producentów urządzeń do klimatyzacji i pomp ciepła, dlatego nasi monterzy doskonale znają wymagania sprzętu, jaki instalują. Podłączenie klimatyzatora wraz z resztą instalacji przebiega szybko i sprawnie.

Zachęcamy do skorzystania z doświadczenia i umiejętności naszego zespołu – oferujemy usługi montażu klimatyzacji i pomp ciepła na terenie Trójmiasta oraz większości regionu województwa pomorskiego.

Zapraszamy!
ul. Junony 27/10
80-299 Gdańsk

Tel.: +48 600 265 391, 600-265-391
E-mail: biuro@eco-nova.pl

www.eco-nova.pl

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.