Dzieciaki były zachwycone!

Czytaj dalej
Fot. Małgorzata Trzccionkowska
Małgorzata Trzcionkowska

Dzieciaki były zachwycone!

Małgorzata Trzcionkowska

Przekazaliśmy paczki od Czytelników dla dzieci ze świetlicy Caritas na żagańskim osiedlu Moczyń i świetlicy przy placu Klasztornym.

Przynieśliśmy prezenty od naszych Czytelników do świetlicy Caritas przy parafii p.w. św. Józefa na żagańskim osiedlu Moczyń. Paczka była ogromna, ale dzięki pomocy chłopaków udało się ją wnieść do środka.

- Gry! Cukierki! Farby! Balony! - wołały rozradowane dzieci. - To wspaniałe prezenty świąteczne.

Jadwiga Wilczyńska, pani ze świetlicy gorąco podziękowała za prezenty i zapewniła, że bardzo się przydadzą. Dzieci przepychały się przy pudle, żeby sprawdzić, co jest na dnie. A było sporo. Również słodyczy i miłych pluszaków. - Bardzo dziękujemy i życzymy Czytelnikom „Gazety Lubuskiej” szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia. My również przyłączamy się do ich życzeń.

Dzieci ze świetlicy Caritas na osiedlu Moczyń serdecznie dziękują za paczki.
Małgorzata Trzccionkowska Dzieci ze świetlicy Caritas na osiedlu Moczyń serdecznie dziękują za paczki.

W świetlicy i jadłodajni im. świętej Marii De Mattias i przy parafii pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny przy pl. Klasztornym nie było jeszcze dzieci, gdy przywieźliśmy paczkę z prezentami. Za to opłatkiem i siankiem przywitały nas siostry Adoratorki Krwi Chrystusa Anna Kaczmarek i Maria Grygiel. - A to się dzieciaki ucieszą - klaskały w dłonie. - Bardzo się przydadzą nowe gry, piłka czapeczki i mnóstwo słodyczy. Dziękujemy serdecznie za pomoc i Bóg zapłać Czytelnikom „Gazety Lubuskiej” za ich serca, które okazali naszym dzieciom.

Małgorzata Trzcionkowska

Pracuję w oddziale w Żaganiu. Interesuje mnie to, co się dzieje w moim mieście.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.