Doświadczenie i mnogość rozwiązań

Czytaj dalej
.

Doświadczenie i mnogość rozwiązań

.

Wyjątkowy design w Twojej kuchni jest możliwy za sprawą naszej firmy. Działamy na rynku nieprzerwanie od 1988 roku. Specjalizujemy się w tworzeniu oryginalnych mebli do kuchni, a także innych pomieszczeń w domu, mieszkaniu czy też biurze. Kuchnie dostosowane są do indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego Klienta. Zależy nam na jak najlepszej opinii użytkowników mebli.

Tworzymy kuchnie o tradycyjnym wyglądzie, ale również kuchnie nowoczesne, klasyczne, meble łazienkowe i do innych pomieszczeń. Służymy pomocą przy aranżacji wnętrz. Oferujemy szeroką gamę kolorystyczną lakierów oraz liczne modele i wzory do wyboru. Nasz zespół składa się z profesjonalnych projektantów, którzy dzięki zdobytej wiedzy i długoletniemu doświadczeniu wykonają i przedstawią realistycznie wykonany projekt kuchni w trójwymiarowej (3D) wizualizacji komputerowej. W projekcie uwzględnione mogą zostać plany położenia płytek oraz niezbędnych instalacji.

Bazując na technologiach XXI wieku oraz korzystając z materiałów pochodzących od najlepszych firm, tworzymy wysokojakościowe meble kuchenne, które z całą pewnością posłużą każdemu na długie, długie lata.

Jakość, Funkcjonalność i Ergonomia.

Tworzymy modne, funkcjonalne oraz służące długie lata meble do Twojej kuchni. Opieramy się o najnowocześniejsze technologie oraz korzystamy z materiałów renomowanych firm.

Do wyrobu mebli używamy najwyższej jakości surowców z atestami, odpornych na wodę, na tłuszcz, na środki chemiczne, wytrzymałych na wysokie temperatury.

Siedziba Główna
tel. 48 52 315 03 20
kom. 48 509 043 282
fax 48 52 315 06 01
[email protected]
Gozdanin 26, 88-330 Gozdanin

Filia w Gnieźnie
Wystawa/biuro projektowe
Dominik Ziarek
tel. 48 61 669 77 65
kom. 48 509 043 282
[email protected]
ul. 3 Maja 19 , 62-200 Gniezno

.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.