Dni Otwarte w Centralparku

Czytaj dalej

Dni Otwarte w Centralparku

Nowo oddane apartamentowce „Cleveland” i „Newcastle” będzie można zwiedzać w weekend 11 - 12 marca. To bardzo dobra okazja do poznania oferty inwestycji Centralpark w Gdańsku przy ul. Rakoczego 9 -11. Dni otwarte to także szansa na zobaczenie 10 pokazowych apartamentów w stylowych aranżacjach, przygotowanych specjalnie na to wydarzenie!

CENTRALPARK

W programie Dni Otwartych m.in. rozmowy z ekspertami, zwiedzanie osiedla i gotowych mieszkań. Podczas spotkań będzie można omówić warunki zakupu oraz poznać możliwości kredytowania. Niewątpliwą atrakcją dla odwiedzających będzie 10 pokazowych apartamentów w stylowych aranżacjach, które Hossa przygotowała specjalnie na Dni Otwarte.

Dni Otwarte w Centralparku

Ciekawie prezentują się również części wspólne nowej pary apartamentowców. Dwukondygnacyjne hole zaaranżowano inspirując się architekturą i kulturą miast, od których budynki wzięły swoje nazwy. Charakter wnętrz „Newcastle” wyznaczają industrialne konstrukcje i naturalne materiały nawiązujące do największych symboli angielskiego miasta - słynnego mostu Tyne Bridge oraz średniowiecznych fortyfikacji Blake Gate. Cylindryczne, opływowe kształty i liniowe elementy ze stali nierdzewnej, obecne we wnętrzach „Cleveland”, to reminiscencja amerykańskiego stylu streamline moderne, który narodził się w czasach gospodarczego ożywienia miasta.

Do wygodnych mieszkań w nowych budynkach Centralparku można wprowadzić się praktycznie od zaraz. Wybór otwierają mieszkania dwupokojowe - idealne na pierwsze mieszkanie. Apartamenty 3- i 4-pokojowe oferują kilka różnych rozkładów, w których zadbano o funkcjonalność. Każde z mieszkań dysponuje loggią, a dzięki dużym oknom wnętrza są bardzo dobrze doświetlone. Najwyższy poziom komfortu oferują apartamenty o powierzchni ponad 150 mkw. z tarasem, znajdujące się na ostatnich kondygnacjach budynków „Brema” i „Rotterdam”.

Dni Otwarte w Centralparku

A to wszystko zaledwie kilka minut od Wrzeszcza! Centralpark wznosi się nad Jaśkową Doliną, na morenowym wzgórzu, w dzielnicy o doskonale rozwiniętej infrastrukturze i komunikacji miejskiej. Bezpośrednie sąsiedztwo linii tramwajowej zintegrowanej z PKM na pobliskim przystanku „Brętowo” sprzyja wygodnemu zamieszkiwaniu i dynamicznemu stylowi życia mieszkańców Centralparku.

DNI OTWARTE:

11-12 marca w godzinach 11.00 – 17.00
Centralpark, Gdańsk, ul. Rakoczego 9-11.

SPIS TREŚCI:

CZĘŚĆ 1: Nowoczesne apartamenty nad Jaśkową Doliną
CZĘŚĆ 2: Prestiżowa, dobrze zaprojektowana inwestycja [ZDJĘCIA]
CZĘŚĆ 3:Oryginalne przestrzenie wspólne
CZĘŚĆ 4: Komunikacja ma znaczenie
CZĘŚĆ 5:Dla tych, co lubią aktywnie żyć
CZĘŚĆ 6:Mieszkanie szyte na miarę Twoich marzeń [ARANŻACJE, PAKIETY POD KLUCZ]

CENTRALPARK

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.