Łukasz Pado

Dariusz Liana, trener juniorów Karpat Krosno: Zrobimy wszystko by się utrzymać w centralnej lidze

Dariusz Liana jest od kilku lat związany z SMS-em Krosno, niedawno prowadził też kadrę Podkarpacia rocznika 2002, z którą zdobywał medale mistrzostw Fot. Waldemar Mazgaj Dariusz Liana jest od kilku lat związany z SMS-em Krosno, niedawno prowadził też kadrę Podkarpacia rocznika 2002, z którą zdobywał medale mistrzostw Polski.
Łukasz Pado

- Wiem, że możemy pokonać każdego z naszych rywali, nawet Koronę Kielce – mówi Dariusz Liana, trener juniorów Karpat Krosno z rocznika 2002. Drużyny, która występuje w Centralnej Lidze Juniorów U17.

Karpaty Krosno nie składają broni w Centralnej Lidze Juniorów. Dzięki wygranej nad prowadzącą w tabeli Resovią opuściliście strefę spadkową...
Jeszcze ciekawsze jest to, że przed tym meczem z Resovią, mieliśmy sześć kontuzji w zespole. To były choroby i inne dolegliwości. Do meczu wyszliśmy gołą jedenastką, dokonałem tylko jednej zmiany w doliczonym czasie.

W dalszej części artykułu rozmowa z Dariuszem Lianą o:

- sytuacji Karpat w Centralnej Lidze Juniorów

- rywalizacji o zawodników z mocniejszymi klubami

- wartościach gry w centralnej lidze

Pozostało jeszcze 89% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Łukasz Pado

Jestem dziennikarzem sportowym. Z Gazetą Codzienną Nowiny oraz portalem nowiny24.pl związałem się w 2003 roku. Sportem pasjonuję się od dziecka. Moją ulubioną dyscypliną jest piłka nożna, ale uwielbiam żużel, siatkówka, koszykówka, badminton, łyżwiarstwo szybkie, wszelkie sporty wrotkarskie. Szczególne miejsce w moich zamiłowaniach sportowych zajmują sporty walki: boks, judo, kickboxing, MMA, zapasy i inne. Dzięki pracy w Nowinach miałem okazję uczestniczyć w wielu fajnych wydarzeniach sportowych, zarówno międzynarodowych, ogólnopolskich i tych regionalnych, a także poznać sporą grupę znanych sportowców i trenerów.


W redakcji zajmuję się głównie siatkówką żeńską, sportami walki, piłką nożną oraz dyscyplinami mniej popularnymi, jak: badminton, łyżwiarstwo szybkie. Przygotowuję też cotygodniowy weekendowy kalendarzyk, czyli Sportowy Rozkład Jazdy. Oprócz pisania artykułów robię zdjęcia, a także materiały wideo.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.