CLINIQ Lena Nowak-Łoś

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

CLINIQ Lena Nowak-Łoś

Materiał informacyjny

„Poprawa jakości życia przez dbałość o zdrowie i naturalne piękno”

Terapia autologiczna: własną krew jako ”NATURALNY ELIKSIR MŁODOŚCI”

Jak wiadomo współczesna medycyna estetyczna ma do zaoferowania szereg możliwości przywrócenia młodego wyglądu. Jednak decydując się na zabieg regenerujący skórę poszukiwane są zabiegi, które pozwalają zadbać o kondycję skóry w sposób naturalny przy zachowaniu najwyższego bezpieczeństwa. Dlatego Pacjenci coraz częściej decydują się na zabiegi z wykorzystaniem własnej krwi (medycyna autologiczna). Zabiegi autologiczne, czyli z wykorzystaniem osocza i/lub fibryny bogatopłytkowej to przełom w głębokim odmładzaniu skóry o wysokiej skuteczności potwierdzonej badaniami naukowymi. To dzięki zawartym we krwi czynnikom wzrostu oraz komórkom macierzystym następuje w skórze wytwarzanie kolagenu, a także poprawa jej ukrwienia i głęboka odbudowa.

Tu podaj tekst alternatywny


W jakim celu stosuje się zabiegi autologiczne?

Aktualnie uważa się zabiegi autologiczne za przyszłość medycyny estetycznej, ponieważ są bezpieczne, zapewniają naturalne i długotrwałe efekty, właśnie dlatego krew można uważać za „NATURALNY ELIKSIR MŁODOŚCI”.

dr n. med. Lena Nowak-Łoś

Tu podaj tekst alternatywny

CLINIQ Lena Nowak-Łoś Pacjentom oferuje holistyczną opiekę w zakresie medycyny: estetycznej, przeciwstarzeniowej (anti-aging), regeneracyjnej oraz medycyny rodzinnej.

W klinice wykonywane są zabiegi z wykorzystaniem, m.in.:

które mają na celu: odmłodzić i zrewitalizować skórę, zredukować zmarszczki, wymodelować i nawilżyć usta, a także w sposób niechirurgiczny zliftingować powieki i usunąć włókniaki. Wszystkie zabiegi poprzedzone były konsultacją medyczną.

Dr n. med. Lena Nowak-Łoś.

CLINIQ LENA NOWAK-ŁOŚ

ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 1
85-240 Bydgoszcz
tel. 510 66 33 23
Fb: cliniqlenanowaklos
IN: cliniq_lenanowakklos

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.