Chcę TU pracować! Nasz nowy program o pomorskich firmach

Czytaj dalej
MP

Chcę TU pracować! Nasz nowy program o pomorskich firmach

MP

To projekt skierowany do firm, które pokażą jak funkcjonują na co dzień oraz jaka kultura organizacyjna jest w każdej z nich. Wszystko to sprawdzi i pokaże nasz prowadzący. Pokażemy korzyści pracy w wielu firmach różnych branż.

W każdej z firm poszukamy wyróżnika wpływającego na jakość i komfort pracy. Sprawdzimy czy słynne owocowe środy są tym czego aktualnie szukają pracownicy w nowym miejscu pracy, a może są już dawno niemodne i firmy oferują nowoczesne udogodnienia?

O Programie
Mateusz Dietrich – dziennikarz, pasjonat fotografii i filmu. Reklama, reportaż, etiuda, zdjęcia lotnicze czy naziemne? Dla niego nie ma różnicy, w każdej sytuacji potrafi odnaleźć się perfekcyjnie. Kucharz amator zakochany w smakach Włoch oraz koneser najlepszych kaw z całego świata. Przeciętny gracz w FIFĘ, chociaż czasem potrafi zaskoczyć. Czy jego wszechstronność sprawdzi się w twojej branży? SPRAWDŹMY TO.

Wszystko po to by przybliżyć pracę w firmach różnych branż i pokazać jakie umiejętności warto kształcić by podjąć pracę w jednej z opisywanych firm.

OBIEKTYWNY PROWADZĄCY - wcieli się w pracownika Twojej firmy i będzie w niej szukał miejsca dla siebie

OBRAZ MÓWI WIĘCEJ NIŻ 1000 SŁÓW - dlatego każdej wizycie w firmie towarzyszyć nam kamera

BANAŁOM MÓWIMY STANOWCZE NIE - sprawdzimy czy owocowe środy i piłkarzyki są magnesem na pracowników
MP

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.