Centrum Opieki Serenus

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Centrum Opieki Serenus

Materiał informacyjny

"Wrażliwość na osoby starsze jest istotną cechą cywilizacji. Cywilizacja będzie się rozwijała, jeśli potrafi szanować rozsądek, mądrość osób starszych." Papież Franciszek

Działając jako całodobowa placówka opieki dla osób starszych, posiadamy kompleksowy zakres usług, który pozwala nam zapewnić opiekę nad tymi, którzy są dla nas najważniejsi. Nasi Mieszkańcy mają do dyspozycji trzy w pełni wyposażone i współpracujące ze sobą kompleksy mieszkalne: Bursztyn, Neptun i Bałtyk. Dzięki temu, mimo ich trudnej sytuacji, jesteśmy w stanie pozwolić im choć trochę poczuć się jak u siebie w domu.

Przebywający w Centrum Opieki Serenus mają do dyspozycji pełne (5 posiłkowe) wyżywienie (śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).

Do dyspozycji Mieszkańców oddajemy pokoje jedno lub dwuosobowe z łazienką. Na wyposażeniu pokoi oprócz zdalnie sterowanego pilotem łóżka, znajdują się także stabilne meble oraz telewizor. W ramach zapewnienia wysokiej jakości obsługi oraz podniesienia poziomu bezpieczeństwa, w każdym pokoju znajduje się także zintegrowany głosowy system przywoławczy, z którego Mieszkańcy mogą korzystać, w razie gdyby potrzebowali wsparcia na żądanie.

Zapraszamy!
ul. Przemyska 17, 19 Gdańsk

E-mail: serenus@serenus-gdansk.pl
Tel.: + 48 58 691 47 47

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.