Marek Jaszczyński

Centrum logistyczne Amazon będzie gotowe na czas

Centrum logistyczne Amazon będzie gotowe na czas
Marek Jaszczyński

Firma utworzy ponad 1000 stałych miejsc pracy, ale już teraz kusi stabilnym zatrudnieniem, konkurencyjną pensją i licznymi benefitami, takimi jak prywatna opieka zdrowotna, darmowy dojazd.

Pod Kołbaskowem powstaje czwarte polskie centrum logistyki e-commerce firmy Amazon o powierzchni 67 000 metrów kwadratowych. Zarówno prace wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku znajdują się w bardzo zaawansowanej fazie. Centrum Logistyczne, zgodnie z planem, zostanie oddane do użytku jesienią.

- Obecnie kończymy prace prowadzone na zewnątrz budynku, następnie położona zostanie nawierzchnia dróg wewnętrznych, a tereny zielone zagospodarowane - mówi Marzena Więckowska, rzecznik prasowy firmy Amazon. - Co zapewne cieszy mieszkańców okolic, poszerzona została już droga krajowa nr 13, a wkrótce pojawią się na niej także nowe pasy ruchu. Zakończone zostały również prace związane z budową ronda znajdującego się na łącznicy z autostradą A6, a także prowadząca od niego do Centrum Amazon droga dojazdowa. Wewnątrz budynku głównego finiszujemy montaże poszczególnych instalacji, w tym samym czasie rozpoczynając wyposażanie centrum już wkrótce do Kołbaskowa zawitają supernowoczesne roboty, które będą wspierać naszych pracowników w pracy.

Friam prowadzi też rekrutację pracowników. Poszukiwani są osoby zarówno na tzw. stanowiska początkowe, specjalistyczne, czy niższe i wyższe kierownicze. - Aktualne oferty pracy, a ich liczba będzie się zwiększać w miarę przybliżania się daty otwarcia Centrum, dostępne są na stronie: www.pracujwamazon.pl - mówi pani rzecznik.

Marek Jaszczyński

Witam! Dziennikarzem jestem kilkanaście lat. Karierę zaczynałem w "Gazecie Poznańskiej". W GS24.pl i "Głosie Szczecińskim" zajmuję się bieżącymi sprawami Szczecina i regionu, a szczególnie komunikacją miejską. Piszę o historii i o wojsku. W moim kręgu zainteresowań są również Police. Przygotowuję materiały o bieżących wydarzeniach z gmin wchodzących w skład powiatu polickiego. Wszystkie te informacje można znaleźć na stronie www.police.naszemiasto.pl. W wolnym czasie - a z tym jest różnie - uwielbiam ruch na świeżym powietrzu, a gdy czas na to pozwoli to lubię zagrać w gry strategiczne.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.