BestAir

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

BestAir

Materiał informacyjny

Nasza firma istnieje na rynku od 2012. Powstała jako rodzinny twór wyobraźni pod nazwą RH Service. Z biegiem lat i rozwoju rynku klimatyzatorów zdecydowaliśmy się na zmianę nazwy na bardziej kojarzącą się z tym w czym jesteśmy specjalistami: KLIMATYZACJA to świeże, suche i wolne od bakterii, grzybów i wolnych zarodników powietrze, powietrze najwyższej klasy. Tak powstała nowa nazwa BestAir.

Nasz rynek działania to województwo warmińsko-mazurskie i pomorskie. Nie boimy się nowych wyzwań. Każdy projekt przynosi dla nas nowe wyzwania, dzięki czemu rozwijamy się dla potrzeb naszych klientów. Rok 2020 jest przełomowym w świecie klimatyzacji i wentylacji. Idzie lepsze… Najlepsze powietrze tylko z BestAir.

Trafiliście na naszą stronę, co oznacza, że najtrudniejsze jest już za nami. Nie musimy prowadzić długich prezentacji opowiadających o korzyściach płynących z posiadania w domu, firmie czy biurze urządzeń pozwalających cieszyć się czystym i świeżym powietrzem. Coraz więcej materiałów w sieci pokazuje, że montaż klimatyzacji nie musi być wielkim i trudnym przedsięwzięciem ciągnącym za sobą olbrzymie nakłady finansowe.

Najważniejsze by wybrać firmę dla, której najważniejsze jest dobro klientów i użytkowników urządzeń klimatyzacyjnych. Trafiając na naszą firmę odnieśliście Państwo duży sukces. Każda z realizacji traktowana jest indywidualnie. Nie pracujemy szablonowo jak większość firm na rynku. Poświęcamy wiele czasu i uwagi na sugestię naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, żeby efekt końcowy był wizytówką naszej firmy. Nie wstydzimy się naszej pracy- każda zamontowana przez nas jednostka oznakowana jest naszym logo, nazwą i danymi kontaktowymi.

W celu świadczenia najwyższej jakości usług oferujemy montaż i serwis w celu wyeliminowania drogich napraw spowodowanych zaniedbaniami po odpaleniu naszych urządzeń. Zależy nam na współpracy z firmami oraz klientami indywidualnymi. Dla firm oferujemy stałą, zryczałtowaną umowę serwisową z podjęciem zgłoszenia serwisowego w czasie nieprzekraczającym 24 godzin.
Dla klientów indywidualnych oferujemy doradztwo, montaż oraz serwis zamontowanych wcześniej
urządzeń.

Oferujemy:

Zapraszamy do kontaktu!
tel: 796 100 340
e-mail: biuro@bestair.com.pl
www.bestair.com.pl

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.