Alternatywne metody leczenia raka mogą szkodzić. "Niweczą efekty konwencjonalnego leczenia"

Czytaj dalej
Fot. 123rf
Jolanta Gromadzka-Anzelewicz

Alternatywne metody leczenia raka mogą szkodzić. "Niweczą efekty konwencjonalnego leczenia"

Jolanta Gromadzka-Anzelewicz

Alternatywne metody leczenia raka nie tylko nie są skuteczne, ale mogą choremu zaszkodzić i skrócić mu życie. Mimo to pacjenci wydają fortunę na szarlatanów i ich pseudoterapie.

W kwietniu tego roku obiegła media tragiczna wiadomość - w Łodzi zmarł 12-letni chłopczyk, bo jego rodzice oddali go w ręce „specjalisty” od medycyny alternatywnej. Boguś zachorował na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Nowotwór ten w 90 proc. uleczalny. Rodzice chłopca zrezygnowali jednak z chemioterapii i zdecydowali się na leczenie w Ośrodku Terapii Niekonwencjonalnej w Piwnicznej, prowadzonym przez Ryszarda K., inżyniera mechanika z Nowego Sącza. I nie zmienili decyzji mimo protestów onkologów. Znachor leczył dziecko amigdaliną, zwaną również witaminą B17. Koszt trzytygodniowej terapii amigdaliną wynosi 13 tysięcy złotych. „Niekonwencjonalna terapia” zabiła chłopca.

„Chemia tylko truje”

Stosowanie alternatywnych metod leczenia dwukrotnie zwiększa ryzyko wyniszczenia organizmu i zgonu chorego na raka - alarmowali eksperci podczas piątej już Letniej Akademii Onkologicznej w Warszawie.

- Z alternatywnych metod terapii korzysta bardzo wielu naszych pacjentów - twierdzi dr n. med. Aleksandra Kapała z Kliniki Nowotworów Głowy i Szyi Centrum Onkologii Instytutu w Warszawie. - Nie zdają oni sobie sprawy, że alternatywne metody nie tylko nie leczą raka, ale niweczą efekty konwencjonalnego leczenia.

Jednym z pacjentów Centrum Onkologii był pan Stanisław, lat 50, wyższe wykształcenie, mieszkaniec dużego miasta w Polsce. Zachorował na raka żołądka. Przebył operację. Okazało się, że choroba jest zaawansowana. Namówiony przez szarlatana od medycyny naturalnej, zrezygnował z chemioterapii, którą - zgodnie ze standardem - powinien otrzymać przed i po operacji. Uwierzył, że „chemia tylko truje i zabija” i odmówił jej przyjmowania. W zamian zaczął stosować kurację przepisaną przez znachora: masa suplementów, często zawierających ten sam składnik, np. selen, cynk, krzem, wyciągi z różnych grzybów i korzeni - w sumie 32 kapsułki dziennie. Pan Stanisław ściśle przestrzegał tych zaleceń, mimo to po 10 miesiącach wykryto u niego wznowę choroby, rozsiew do otrzewnej, podwyższone markery nowotworowe. W odpowiedzi na to znachor jeszcze zwiększył choremu dawki suplementów, wytykając mu przy tym, że tak naprawdę to on ponosi winę za niepowodzenie kuracji, bo... odważył się wypić filiżankę kawy. Mimo że pan Stanisław czuł się coraz gorzej, chudł, stawał się coraz słabszy, „lekarz” nie zmienił mu kuracji. Gdy w końcu chory dotarł do szpitala, lekarze mogli już zaoferować mu jedynie opiekę domowego hospicjum.

Niebezpieczny Gerson

- Czym innym jest medycyna komplementarna, która może wesprzeć klasyczną medycynę, na przykład rozsądną suplementacją, a czym innym medycyna alternatywna, stosowana zamiast medycyny akademickiej - zastrzega dr Aleksandra Kapała. - Nie wolno pierwszej zastępować drugą. Tymczasem chorzy na raka o tym nie wiedzą. Walczą o życie wszelkimi sposobami. Łatwo wpadają w szpony szarlatanów, którzy zbijają na nich fortuny. W internecie mnóstwo jest opisów cudownych metod leczenia, środków i diet, które z prawdziwą medycyną nie mają nic wspólnego.

- Jedną z takich diet, bardzo niebezpiecznych, a często stosowanych przez pacjentów onkologicznych, jest tak zwana dieta Gersona, niemieckiego lekarza, który zmarł w 1959 roku - przekonuje onkolożka. - Według jego teorii, rak jest wynikiem uogólnionej toksemii oraz głębokich niedoborów witamin, minerałów, szczególnie potasu i nadmiaru sodu. Gerson zakazał więc swoim pacjentów spożywania jakichkolwiek produktów białkowych i tłuszczów odzwierzęcych, nakazał im robić lewatywy kawowe trzy do sześciu razy dziennie, jeść olbrzymie ilości warzyw i owoców z upraw ekologicznych, przyjmować hormony tarczycy celem przyspieszenia przemiany materii, płyn Lugola, hormony trzustkowe, witaminy B12 i... wyciąg z surowej wątroby. W praktyce okazało się, że chory musi wypić 13 szklanek dziennie (3,5 l) płynów i zjeść posiłki zawierające zaledwie 1200 kcal - w tym jedną piątą dziennego zapotrzebowania dorosłego człowieka na białko, jedną dziesiątą na tłuszcz oraz olbrzymią porcję węglowodanów.

Jaki jest efekt tej diety? Zdaniem dr Kapały, początkowo może on wprowadzać chorego i jego otoczenie w błąd.

- Głód powoduje tzw. ketogenezę, ta z kolei wprowadza człowieka w stan euforii. W związku z tym chory, który jest na diecie Gersona, niemal zagłodzony, wcale tego głodu nie odczuwa, mówi, że czuje się świetnie i jego stan zdrowia się poprawił. Natomiast powtarzane płukania jelita grubego zwiększają ryzyko jego perforacji, niszczą naturalną florę bakteryjną, powodując biegunki, zatrucia organizmu itp. Ośrodki propagujące dietę Gersona funkcjonują w USA i Meksyku, z tym że tam pacjenci z góry podpisują oświadczenie, że jeśli umrą, to one nie ponoszą za to żadnej odpowiedzialności.

A oto przypadek Gersona „po polsku”.

- Zgłosił się do mnie 29-letni mężczyzna, trener fitnessu, z rozpoznaniem mięsaka w przestrzeni zaotrzewnowej - wspomina pani doktor. - Poczytał w interne-cie i zdecydował, że będzie się leczył dietą Gersona, bo chce się zdrowo odżywiać. Po ośmiu tygodniach stracił na wadze 13 kilogramów, miał o połowę mniej tkanki tłuszczowej niż na początku i 4 kilogramy mniej masy mięśniowej. Skarżył się na tachykardię, bóle głowy, zaparcia, mówił, że dłużej już tego nie wytrzyma. Na szczęście w porę z tej diety zrezygnował.

Pestka nie działa

Popularna wśród pacjentów onkologicznych jest też amigdalina, zwana też witaminą B17, choć de facto taka witamina w ogóle nie istnieje. Amigdalina to organiczny związek zaliczany do tzw. glikozydów, występujący w pestkach wielu roślin. Najwięcej amigdaliny można znaleźć w nasionach migdałowca zwyczajnego, pigwy pospolitej, czeremchy, moreli, wiśni, śliwek i brzoskwiń. Pestki tych roślin mają charakterystyczny gorzkawy smak i specyficzny aromat. Na początku XX wieku niejaki dr Theodore Krebs Sr. ogłosił, że amigdalina może być skutecznym lekiem w walce z rakiem, gdyż zawiera cyjanki, który zabijają komórki nowotworowe, nie uszkadzając zdrowych. Powstał nawet preparat Letril, którego podstawowym składnikiem była naturalna amigdalina. Specyfik został jednak wycofany z rynku. Decyzję taką podjęła w 1977 roku Amerykańska Agencja Żywności i Leków (FDA), twierdząc, że nie ma dowodów skuteczności preparatu, a istnieje duże ryzyko zatrucia cyjankiem, szczególnie wtedy gdy chory jednocześnie zażywa witaminę C. Z połączenia amigdaliny i jej zmodyfikowanej formy stworzono następnie kolejną substancję, którą nazwano witaminą B17. Jednak substancja ta nie jest klasyfikowana jako witamina i nie zasługuje na to miano.

W międzyczasie jednak wysłano zapytania do 75 tys. lekarzy rodzinnych w Stanach Zjednoczonych, prosząc, by się podzielili swoimi doświadczeniami z tą substancją. W odpowiedzi nadeszły 93 opinie pozytywne (na 75 tysięcy), z czego sześć z udokumentowaną remisją choroby. W przypadku 91 proc. w ciągu trzech miesięcy doszło do progresji choroby. Tyko w jednym przypadku choroba częściowo się cofnęła. Zdaniem dr. Kapały, niczego to nie dowodzi, takie przypadki się zdarzają - medycyna notuje tzw. spontaniczne regresje w przypadku niektórych nowotworów, w tym czerniaka czy raka nerki.

Onkolodzy ostrzegają: nie dość, że amigdalina nie działa przeciwnowotworowo, to jeszcze wykazuje szkodliwe działanie uboczne. Zawarte w niej cyjanki uszkadzają zdrowe komórki wielu narządów, przede wszystkim nerek, i prowadzą do ich niewydolności. W warszawskim Centrum Onkologii dializowane są pacjentki z rakiem piersi, które poddawane chemioterapii, przyjmowały preparat zawierający tę substancję w dużym stężeniu. Mimo że Letril jest w Polsce zakazany, można go nabyć przez internet za 2,5 tys. zł, i to bez żadnego problemu.

Podobne, uszkadzające nerki działanie wykazuje dodatkowo zażywana witamina C w dużych dawkach, która zwiększa toksyczne działanie amigdaliny.

- Zdecydowanie mniej amigdaliny znajduje się w pestkach, którą część chorych przyjmuje w dużych ilościach, narażając się na niestrawność, zgagę, wzdęcia - tłumaczy dr Kapała. Pestki to także duża dawka nierozpuszczalnego błonnika, który jest bardzo źle tolerowany przez chorego w okresie leczenia chemio- czy radioterapią.

Witaminy C za dużo - to niezdrowo

Kolejny cudowny lek na raka to, według speców od medycyny alternatywnej, właśnie wspomniana już witamina C w dużych dawkach (10 g na litr). Rodzina chorego na raka, która wszędzie, gdzie się da, szuka dla niego ratunku, czyta w internecie, że „właśnie w takiej dawce powoduje powstawanie pozakomórkowego nadtlenku wodoru, który uszkadza komórki nowotworowe. Zdrowe komórki potrafią się przed tym nadtlenkiem obronić, natomiast chora, pod wpływem witaminy, się rozpadnie”. I jak w to nie uwierzyć?

Moda na witaminę C, popularna początkowo wśród celebrytów, dotarła do nas z Zachodu. Lista schorzeń, w których ma być pomocna, jest długa: ma zapobiegać rakowi, chorobie Parkinsona, zwyrodnieniu plamki żółtej, fibromialgii i depresji oraz służyć „detoksykacji’”.

- W latach 70. szkocki chirurg Ewan Cameron współpracował w badaniach klinicznych z noblistą Linusem Paulingiem, testując możliwe korzyści terapii witaminą C u chorych na nowotwory - opowiada dr Aleksandra Kapała. - Ich wyniki wykazały pozytywne działanie witaminy C, jednak analiza sposobu przeprowadzenia badań udowodniła, że były one całkowicie nierzetelne. Świat nauki uznał to nawet za skandal. Żadne z licznych badań przeprowadzonych potem przez renomowane ośrodki naukowe na świecie nie potwierdziły, że witamina C leczy raka. Nie znaczy to, że osoba walcząca z nowotworem powinna w ogóle z tej witaminy zrezygnować. Wręcz odwrotnie - bez niej organizm nie wytwarza kolagenu, rany się nie goją. Uważa się, że chorzy na nowotwory potrzebują 4-5 razy więcej witaminy C niż zdrowi. Jednak dzienna dawka dla osoby zdrowej to 120 mg, dla chorej - góra 500 mg. Medycyna alternatywna zaleca 10 g, i na dodatek w dożylnym wlewie.

Skutki takiej terapii bywają opłakane. Po dawce większej niż 2 g witaminy C chorego męczą biegunki, co ma niebagatelne znaczenie dla chorych leczonych immunoterapią i lekami celowanymi. Podawanie jej dożylnie prowadzi do niewydolności nerek i jest dla chorego z jakąkolwiek chorobą nerek, podobnie jak z cukrzycą - ogromnym zagrożeniem. Zakwaszanie organizmu grozi rozwojem kamicy.

- Najbardziej boimy się jednak tego, że witamina C zmniejszy działanie cytostatyków, jak i radioterapii, bo są badania, które to potwierdzają - dodaje onkolożka.

Alternatywnie - nie znaczy tanio

Chory, który się dowiaduje, że ma raka, z reguły zadaje pytanie, jak ma teraz żyć, co jeść, by go pokonać. Onkolodzy przyznają, że pacjentom brakuje wsparcia żywieniowego. O problemie tym mówi się od niedawna. Gdańska Klinika Onkologii i Radioterapii w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym jako jedna z pierwszych w kraju zatrudniła dietetyka.

Dr Kapała, autorka książki „Dieta w chorobie nowotworowej”, przekonuje, że pacjenci onkologiczni wymagają podawania wszystkich składników odżywczych w odpowiednich proporcjach. Ich dieta musi być przemyślana, dostosowana do rodzaju choroby i jej zaawansowania, rodzaju terapii.

Tymczasem, jak przekonuje specjalistka, wszystkie diety alternatywne, odwołujące się do niekonwencjonalnych metod leczniczych, charakteryzują się tym, że - jak mówi - „albo tam czegoś brakuje, albo czegoś jest za dużo”.

Zdaniem ekspertów, „alternatywny” rynek wart jest miliardy dolarów. Wydawałoby się, że zioła i diety itd. są rozwiązaniem tanim, tymczasem gabinety oraz firmy, które je oferują, słono każą sobie płacić. W USA, podobnie jak w krajach europejskich (z wyjątkiem Niemiec), ubezpieczenie zdrowotne nie obejmuje zabiegów o nieudowodnionej skuteczności, dlatego na najdroższe z nich mogą sobie pozwolić tylko najbogatsi. W naszym kraju chory na raka wydaje na alternatywne kuracje oszczędności całego swojego życia.

Jolanta Gromadzka-Anzelewicz

Komentarze

9
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

SPRZEDAZ LEKOW PASOZYTY GRZYBICE SWINSKA TARCZYCA NIEDOCZYNNOSC

Disulfiram Anticol Esperal Antabuse Naltrekson sprzedam leki

Disulfiram w tabletkach pod nazwą Chronol, w listkach po 4 tabletki po 500mg. 
Cena 2zl tabletka.
Ważny 03.2023.
Producent Pond Chemical Company Ltd, Tajlandia.

Wysyłka pocztowa 10zł i przelew.

Lub osobiście 30km na wschód od Warszawy.

Również bezpośrednio z Tajlandii po 1.5zł, poczta 20zl idzie 20-30 dni.

Jan Krongboon
massagewarsaw gmail com
0066994403698

Oferuję również leki przeciwpasożytnicze i przeciwwirusowe.

Ivermectin 7.5mg 20zl
Tamiflu 75mg 15zl
Chlorochina 250mg 5zl
Chinina 300mg 2zl
Deksametazom 0.5mg 1zl

Praziquantel 600mg 5zl
Albendazole Zentel 400mg 5zl
Metronidazole 400mg 1.5zl
Tinidazole 500mg 1.5zl
Mebendazole Vermox 100mg 1zl
Niclosamid Yomesan 500mg 3zl

Mam też antybiotyki:

Doxycycline 100mg 1zl
Streptomycin 5g 40zl
Ceftriakson Biotrakson 1g 25zl
Rifampicin 600mg 2zl
Cyprofloksacin 500mg 2zl
Azithromycin 250mg 7.5zl 
Trimesan Sulfametoksazol 400mg 1.5zl
Moksyfloksacyna 400mg 14zl
Klarytromycyna 500mg 7zl
Ospen 1mln 2zl
Wankomycyna 500mg 50zl

Przeciwgrzybicze:

Itraconazole 100mg 5zl
Ketokonazole 200mg 2zl
Fluconazole 200mg 5zl
Gryzeofulvin 500mg 3zl
Nystatin 100k and 500k 2zl
Amphotericin B 10g 100zl

Oraz inne leki

Metformina 750mg XR 2.5zl
Metformina 1000mg XR 3.5zl
Vitamin C injection 500mg 3zl
Rabeprazol 20mg 3zl 
Izotretynoina 20mg 4zl

SPRZEDAZ LEKOW PASOZYTY GRZYBICE SWINSKA TARCZYCA NIEDOCZYNNOSC

Naturalny hormon tarczycy świni suplementy dieta niedoczynność Hashimoto Thyroid Thiroyd tajski hormony tarczyca

Mam sprowadzany z Tajlandii suplementy diety Thiroyd, Thyroid-S i Thyroid TR (bez glutenu).
Opakowania 1000 tabletek po 60 mg. Sprzedaję po 1640zl, poczta 10zl.
Możliwy odbiór osobisty koło Warszawy 1630zł.

Wszystkie te 3 preparaty są w ostatnich miesiącach niedostępne w hurtowniach.

Produkcja TR została zaprzestana półtora roku temu, w lutym 2018. Data ważności ostatniej serii 02.2022.
Produkcja S została czasowo wstrzymana w maju 2018. Ważny 05.2022.
Produkcja Thiroyd nie została wstrzymana, ale z nieznanych powodów nie ma go w hurtowniach, choć dotarła informacja o wzroście ceny o 500%. Ważność ostatniej serii 02.2022.

Wszystkie te 3 suplementy mają niemal identyczny skład, więc można je stosować wymiennie.
Według opinii farmaceutów substancja czynna nie rozkłada się i jej stężenie nie spada, jeśli opakowanie przetrzymuje się w lodówce. Dlatego sugeruje zaopatrzenie się nawet powyżej daty ważności.
Jest pewne, że cena ich wszystkich będzie systematycznie rosnąć, w miarę zmniejszania zapasów. Może osiągnąć cenę 4zł za tabletkę, to jest ceny takich samych suplementów na Zachodzie.

Proszę przekaż znajomym.

dziekuję z góry

Jan Krongboon
massagewarsaw gmail com

Oferuję równiez leki przeciwpasożytnicze i przeciwwirusowe.

Ivermectin 7.5mg 20zl
Tamiflu 75mg 15zl
Chlorochina 250mg 5zl
Chinina 300mg 2zl
Deksametazom 0.5mg 1zl

Praziquantel 600mg 5zl
Albendazole Zentel 400mg 5zl
Metronidazole 400mg 1.5zl
Tinidazole 500mg 1.5zl
Mebendazole Vermox 100mg 1zl
Niclosamid Yomesan 500mg 3zl

Mam też antybiotyki:

Doxycycline 100mg 1zl
Streptomycin 5g 40zl
Ceftriakson Biotrakson 1g 25zl
Rifampicin 600mg 2zl
Cyprofloksacin 500mg 2zl
Azithromycin 250mg 7.5zl
Trimesan Sulfametoksazol 400mg 1.5zl
Moksyfloksacyna 400mg 14zl
Klarytromycyna 500mg 7zl
Ospen 1mln 2zl
Wankomycyna 500mg 50zl

Przeciwgrzybicze:

Itraconazole 100mg 5zl
Ketokonazole 200mg 2zl
Fluconazole 200mg 5zl
Gryzeofulvin 500mg 3zl
Nystatin 100k and 500k 2zl
Amphotericin B 10g 100zl

Oraz inne leki

Metformina 750mg XR 2.5zl
Metformina 1000mg XR 3.5zl
Disulfiram 500mg 2zl
Vitamin C injection 500mg 3zl
Rabeprazol 20mg 3zl
Izotretynoina 20mg 4zl

SPRZEDAZ LEKOW PASOZYTY GRZYBICE SWINSKA TARCZYCA NIEDOCZYNNOSC

Deksametazon przeciwzapalny przeciwalergiczny Covid Sars burza cytokinowa leki sprzedam

Sprzedaje lek Dexamethasone tabletki 0.5mg po 1zł.

Ważny 02.2024.
Producent Government Pharmaceutical Organisation, Tajlandia.
Seria produkcji 200288

Tabletki są z opakowania szpitalnego 1000 tabletek, odliczane do torebek strunowych. Zapieczętowane opakowanie sprzedaje po 600zł.

Poczta 10zł, kurier 20zł.
Lub osobiście 30km na wschód od Warszawy.

Mogę wysłać bezpośrednio z Tajlandii po 70 gr, poczta lotnicza rejestrowana 20 zł, może iść wiele tygodni. Zapieczętowane opakowanie 400 zł.

Jan Krongboon

massagewarsaw gmail com
0066994403698

Deksametazon to syntetyczny glikokortykosteroid - rodzaj hormonu kory nadnerczy. Działa bardzo silnie i długo przeciwzapalnie, przeciwalergicznie oraz immunosupresyjnie (hamuje czynność komórek odpornościowych).

16.06.2020 pojawiło się doniesienie z Wielkiej Brytanii o pozytywnym działaniu deksametazonu w niskiej dawce u pacjentów chorujących na COVID-19.

Według wyników badania lek zmniejszał istotnie ryzyko śmierci u pacjentów najciężej przechodzących infekcję koronawirusową - pod respiratorem oraz leczonych tlenem.

Skuteczności upatruje się w efekcie przeciwzapalnym leku i hamowaniu kaskady uszkodzeń - tak zwanej burzy cytokinowej. Jest to niebezpieczna, gwałtowna reakcja organizmu próbującego zwalczyć koronawirusa, której konsekwencją są rozliczne uszkodzenia tkankowe.

Inne nazwy tego leku dostępne w Polsce
Demezon
Dexamethason

Oferuję równiez leki przeciwpasożytnicze i przeciwwirusowe.

Ivermectin 7.5mg 20zl
Tamiflu 75mg 15zl
Chlorochina 250mg 5zl
Chinina 300mg 2zl

Praziquantel 600mg 5zl
Albendazole Zentel 400mg 5zl
Metronidazole 400mg 1.5zl
Tinidazole 500mg 1.5zl
Mebendazole Vermox 100mg 1zl
Niclosamid Yomesan 500mg 3zl

Mam też antybiotyki:

Doxycycline 100mg 1zl
Streptomycin 5g 40zl
Ceftriakson Biotrakson 1g 25zl
Rifampicin 600mg 2zl
Cyprofloksacin 500mg 2zl
Azithromycin 250mg 7.5zl
Trimesan Sulfametoksazol 400mg 1.5zl
Moksyfloksacyna 400mg 14zl
Klarytromycyna 500mg 7zl
Ospen 1mln 2zl
Wankomycyna 500mg 5zl

Przeciwgrzybicze:

Itraconazole 100mg 5zl
Ketokonazole 200mg 2zl
Fluconazole 200mg 5zl
Gryzeofulvin 500mg 3zl
Nystatin 100k and 500k 2zl
Amphotericin B 10g 100zl

Oraz inne leki

Metformina 750mg XR 2.5zl
Metformina 1000mg XR 3.5zl
Disulfiram 500mg 2zl
Vitamin C injection 500mg 3zl
Rabeprazol 20mg 3zl
Izotretynoina 20mg 4zl

SPRZEDAZ LEKOW PASOZYTY GRZYBICE SWINSKA TARCZYCA NIEDOCZYNNOSC

Iwermektyna pasożyty nużeń świerzb covid SARS sprzedam leki

Iwermektyna 6mg 20zł, ważna 03.2022, odliczana z opakowania szpitalnego 100 tabletek do torebek strunowych. Od 30 tabletek wyśle w oryginalnym opakowaniu. Całe zapieczętowane pakowanie 100 tabletek 1500zl.
Glisty (ogólnie robaki obłe), nużeniec, świerzb, węgorczyca, filarioza, glista ludzka, węgorek jelitowy, włosogłówka ludzka, owsiki, wszy.
Dawkowanie: 0,2mg/kg masy ciała.
Nie należy jeść na 2 h przed i 2 h po jego podaniu.

Zen Plus - lek kombinowany składający się z Iwermektyny 6mg i Zentel Albendazol 400mg, 30zl, ważny 12.2021, listki po 1 tabletce w pudełku kartonowym. Ten lek jest silniejszy od osobno podawanych Iwermektyny i Zentelu Albendazol, dzięki synergicznemu działaniu obu leków składowych dobranych w tych proporcjach.

Poczta 10zł, kurier 20zł.
Lub osobiscie 30km na wschod od Warszawy.

Jan Krongboon

massagewarsaw gmail com
0066994403698

Oferuję rowniez inne leki przeciwpasożytnicze i przeciwwirusowe.

Tamiflu 75mg 15zl
Chlorochina 250mg 5zl
Chinina 300mg 2zl
Deksametazom 0.5mg 1zl

Praziquantel 600mg 5zl
Albendazole Zentel 400mg 5zl
Metronidazole 400mg 1.5zl
Tinidazole 500mg 1.5zl
Mebendazole Vermox 100mg 1zl
Niclosamid Yomesan 500mg 3zl

Mam też antybiotyki:

Doxycycline 100mg 1zl
Streptomycin 5g 40zl
Ceftriakson Biotrakson 1g 25zl
Rifampicin 600mg 2zl
Cyprofloksacin 500mg 2zl
Azithromycin 250mg 7.5zl
Trimesan Sulfametoksazol 400mg 1.5zl
Moksyfloksacyna 400mg 14zl
Klarytromycyna 500mg 7zl
Ospen 1mln 2zl

Przeciwgrzybicze:

Itraconazole 100mg 5zl
Ketokonazole 200mg 2zl
Fluconazole 200mg 5zl
Gryzeofulvin 500mg 3zl
Nystatin 100k and 500k 2zl
Amphotericin B 10g 100zl

Oraz inne leki

Metformina 750mg XR 2.5zl
Metformina 1000mg XR 3.5zl
Disulfiram 500mg 2zl
Vitamin C injection 500mg 3zl
Rabeprazol 20mg 3zl
Izotretynoina 20mg 4zl

SPRZEDAZ LEKOW PASOZYTY GRZYBICE SWINSKA TARCZYCA NIEDOCZYNNOSC

Sprzedam leki pasozyty prazykwantel iwermektyna zentel vermox yomesan metronidazol tinidazol

Oferuje leki przeciw pasozytom:

Iwermektyna 6mg 20zł, ważna 03.2022, odliczana z opakowania szpitalnego 100 tabletek do torebek strunowych. Od 40 tabletek wyśle w oryginalnym opakowaniu. Całe zapieczętowane pakowanie 100 tabletek 1500zl. - glisty (ogólnie robaki obłe), nużeniec, świerzb, węgorczyca, filarioza, glista ludzka, węgorek jelitowy, włosogłówka ludzka, owsiki, wszy. Dawkowanie: 0,2mg/kg masy ciała. Nie należy jeść na 2 h przed i 2 h po jego podaniu.

Zen Plus - lek kombinowany składający się z Iwermektyny 6mg i Zentel Albendazol 400mg, 30zl, ważny 12.2021, listki po 1 tabletce w pudełku kartonowym. Ten lek jest silniejszy od osobno podawanych Iwermetyny i Zentelu Albendazol, dzięki synergicznemu działaniu obu leków składowych dobranych w tych proporcjach.

Prazykwantel 600mg 5zł, ważny 08.2021, opakowanie szpitalne pod nazwą Opticide 100 tabletek, mniejsze ilości odliczam do torebek strunowych po 10 tabletek - przywry, tasiemce. Podaje się od jednorazowej tabletki na tasiemce, do 75mg na kg dziennie przez 3 dni na przywry.

Zentel Albendazol 400mg 7.5zł - obleńce, niektóre płazińce. W przypadku zarażenia owsikiem, włosogłówką, glistą, tęgoryjcem dwunastnicy stosuje się jednorazową dawkę leku 400 mg. W zarażeniach węgorkiem jelitowym lub w tasiemczycach stosuje się tę dawkę trzykrotnie przez 3 kolejne dni. W przypadku braku efektu po 3 tygodniach można leczenie powtórzyć. W giardiozie typowo podaje się w jednorazowej dawce 400 mg/dobę przez 5 dni.

Metronidazol 400mg 1.5zl, listki po 10 tabletek - pierwotniaki, pasożyty, bakterie beztlenowe, giardia, rzęsistek, odleżyny, owrzodzenia, ameboza, giardiaza, lamblioza.

Vermox Mebendazol 100mg 1zł, ważny 06.2021, odliczany z opakowania szpitalnego 1000 tabletek do torebek strunowych po 25 tabletek - glistnica, włośnica, włosogłówczyca, tęgoryjec, owsiki. Podaje się 2x dziennie przez 3 dni lub dłużej.

Yomesan Niklozamid 500mg 3zł, ważny 01.2022, listki po 4 tabletki w opakowaniu kartonowym - tasiemiec nieuzbrojony, tasiemiec uzbrojony, bruzdogłowiec szeroki, tasiemiec karłowaty. Podaje się jednorazowo w dawce 2 g.

Jan Krongboon
massagewarsaw gmail com
0066994403698

Tez inne leki:

Ivermectin 7.5mg 20zl
Tamiflu 75mg 15zl
Chlorochina 250mg 5zl
Chinina 300mg 2zl
Deksametazom 0.5mg 1zl

Mam też antybiotyki:

Doxycycline 100mg 1zl
Streptomycin 5g 40zl
Ceftriakson Biotrakson 1g 25zl
Rifampicin 600mg 2zl
Cyprofloksacin 500mg 2zl
Azithromycin 250mg 7.5zl
Trimesan Sulfametoksazol 400mg 1.5zl
Moksyfloksacyna 400mg 14zl
Klarytromycyna 500mg 7zl
Ospen 1mln 2zl
Wankomycyna 500mg 50zl

Przeciwgrzybicze:

Itraconazole 100mg 5zl
Ketokonazole 200mg 2zl
Fluconazole 200mg 5zl
Gryzeofulvin 500mg 3zl
Nystatin 100k and 500k 2zl
Amphotericin B 10g 100zl

Oraz inne leki

Metformina 750mg XR 2.5zl
Metformina 1000mg XR 3.5zl
Disulfiram 500mg 2zl
Vitamin C injection 500mg 3zl
Rabeprazol 20mg 3zl
Izotretynoina 20mg 4zl

Jan Krongboon

Leki przeciwpasożytnicze, przeciwgrzybicze, antybiotyki w leczeniu raka.

Specjalizuję się w sprzedaży leków przeciwpasożytniczych, przeciwgrzybiczych, antybiotykach, które są albo trudno dostępne lub całkowicie niedostępne, nie wprowadzone jeszcze do sprzedaży lub wycofane.

Postanowiłem napisać to zestawienie leków, które oprócz swojego podstawowego zastosowania, są używane w eksperymentalnym leczeniu raka. Leki te również wzmacniają działanie specjalistycznych leków przeciwrakowych.

W ostatnich miesiącach szereg osób zwróciło się do mnie o zaopatrzenie ich w leki, z polecenia lekarzy onkologów, ktorzy nie mogli wystawić recept z powodu zaawansowanego stopnia raka i zaprzestaniu leczenia konwencjonalnego. Zawsze konsultuj sie z onkologiem, jeśli zamierzasz się leczyć samodzielnie. Jeśli lekarz nie chce z Tobą współpracować, to szukaj drugiej opinii.

Leki przeciwpasożytnicze, a szczególnie przeciwgrzybicze, są truciznami. Zabijają pasożyty i grzyby, mogą obciążać wątrobę, nerki, więc w trakcie leczenia antyrakowego powinno prowadzić się systematyczne badania, żeby ewentualnie zmniejszyć dawkę czy zmienić lek.

GRYZEOFULWINA
Działa na większość rodzajów raka. Dawkowanie 500g 3x dziennie

KETOKONAZOL
Rak prostaty Wątroby
"Ketoconazole suppresses the growth of hepatocellular carcinoma"

VERMOX MEBENDAZOL
Wiele różnych nowotworów "Mebendazole, a well-known anti-helminthic drug in wide clinical use, has anti-cancer properties that have been elucidated in a broad range of pre-clinical studies across a number of different cancer types. Significantly, there are also two case reports of anti-cancer activity in humans."

ITRAKONAZOL
Rak prostaty, płuc, podstawnokomórkowy skóry. Możliwe białaczka, rak jajnika, piersi, trzustki. Może wzmacniać inne leki.
"Clinical trials have shown that patients with prostate, lung, and basal cell carcinoma have benefited from treatment with itraconazole, and there are additional reports of activity in leukaemia, ovarian, breast, and pancreatic cancers"

NIKLOZAMID
Rak piersi, prostaty, jelita grubego, jajnika, szpiczaka mnogiego, mózgu, ostra białaczka szpikowa, płuc, głowy i szyi.
"Anti-cancer activity of niclosamide has been demonstrated in human breast cancer, prostate cancer, colon cancer, ovarian cancer, multiple myeloma, acute myelogenous leukemia, glioblastoma, head and neck cancer and lung cancer cells"

ZENTEL ALBENDAZOL
Rak jajnika "A single dose of albendazole (150 mg/kg) dramatically suppressed tumor levels of both VEGF and HIF-1"

IWERMEKTYNA
Rak jajnika "Ivermectin exerts an anti-tumor effect on epithelial ovarian cancer EOC cells by interacting with the KPNB1 gene"

DISULFIRAM
Rak prostaty, piersi, jelita grubego:
"Of the more than 3000 patients taking Antabuse, the cancer death rate was 34% lower for the 1177 who stayed on the drug compared with those who stopped taking it, the researchers report today in Nature. The drug was an equal opportunity anticancer weapon; its benefits held for prostate, breast, and colon cancer, as well as cancer overall."

Proszę przekaż znajomym, którzy mogą być zainteresowani tą informacją i moimi lekami.
Dziękuję
Jan Krongboon
massagewarsaw gmail com

Marek

Konopie mają moc leczenia chorowałem na raka prostaty.Usunięto mi ten gruczoł. przed operacją zrobiłem badanie PSA z wynikiem 11,6 następnie przez 6 tygodni stosowałem esktrakt konopny CBd + CBDA 6 % kupiony w Konopnej Farmacji w Poznaniu Przed samą operacją zrobiono mi badanie PSA i wynik tego badania wyniósł 8,2 czym to wytłumaczyć? Nie wierzę w cuda jak można to wytłumaczyć ?…. Można więcej doczytać jak ktoś zainteresowany sprawdzony sprzedawca www.konopiafarmacja.pl

Marek

chorowałem na raka prostaty. Usunieto mi ten gruczoł. przed operacją zrobiłem badanie PSA z wynikiem 11,6 następnie przez 3 tygodnie stosowałem ekstrakt konopny CBD + CBDA 6 % kupiony w Konopnej Farmacji w Poznaniu Przed samą operacją zrobiono mi badanie PSA i wynik tego badania wyniósł 8,2 czym to wytłumaczyć?

anita z Poznania

Nie zgazdzam się z tym wspierałam leczenie ekstraktem konopnym CBD + CBDA 6 % dzięki temu olejkowi lepiej przechodziłam chemioterapie , nie miałam odruchu wymiotnego i nie byłam tak osłabiona , Miałam kłopoty ze spaniem, po spożyciu ekstraktu śpię jak niemowlę, po południu czułam się zmęczona, teraz mimo walki z choroba poziom energii o wiele wyższy i utrzymuje się przez cały dzień.... ekstrakty konopne maja dowiedzione właściwości w blokowaniu oraz rozprzestrzenianiu się komórek nowotworowych widząc lepsze wyniki jestem pełna nadziei przeczytacie o produkcie który mi pomaga znajdziecie go wpisując w wyszukiwarkę KONOPNA FARMACJA POZNAŃ

plus.dziennikbaltycki.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.