"Akademia" piękna w Gorzowie Wielkopolskim

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

"Akademia" piękna w Gorzowie Wielkopolskim

Materiał informacyjny

Co może powstać z połączenia pasji, pracowitości, przyjaźni i odrobiny szaleństwa? Wszystko! Ale powstało jedno z ciekawszych miejsc na mapie Gorzowa Wielkopolskiego. Obotrycka 7 Akademia to niezwykła przestrzeń gdzie na prawie 400 metrach kwadratowych spotykają się eksperci „od urody”. Co konkretnie? Rozpoczęło się od fryzjerstwa, ale to zdecydowanie za mało. Pomysłem na Obotrycką było, aby klientka mogła wejść do salonu i w jednym miejscu wykonać sprawnie spersonalizowane zabiegi i wyjść odmieniona jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Dlatego oferujemy mnóstwo usług tj. stylizacja rzęs, przekłuwanie uszu, stylizacja paznokci, podologia, trychologia, makijaż, wizaż, stylizacja brwi, makijaż permanentny, medycyna estetyczna, kroplówki witaminowe, usługi pielęgniarskie, zabiegi na ciało, fizjoterapia, rehabilitacja.

Te usługi świadczy zespół uzdolnionych i zdeterminowanych fachowców, którzy szkolą się u najlepszych ekspertów w Polsce i za granica, aby spełnić oczekiwania klientów. Ale to i tak jeszcze nie wszystko. Dlaczego „Akademia”, bo większość osób jest również instruktorami w swoich dziedzinach. Bardzo chętnie dzielimy się swoja wiedzą i umiejetnościami podczas kursów, szkoleń, a także rocznej szkoły z zakresu fryzjerstwa, kosmetyki, stylizacji rzęs wszystkimi metodami, stylizacji paznokci, makijażu, stylizacji brwi, trychologii, podologii. Dysponujemy także specjalną szkoleniową salą, gdzie odbywają się szkolenia we współpracy z najlepszymi dystrybutorami „branży beauty”.

Stawiamy bardzo mocno na rozwój i tutaj można by było przytoczyć jakiś górnolotny cytat w stylu „niebo nie jest limitem”, więc nie wiemy gdzie to szaleństwo się skończy, ale obiecujemy dzielić się dobra energią i pasją z naszymi klientkami i kursantkami zachowując pełen profesjonalizm.

Obotrycka 7 Akademia
ul. Obotrycka 7
66-400 Gorzów Wielkopolski

530 405 447
[email protected]

Aby zapoznać się z cała ofertą i się umówić na wizytę online: www.moment.pl/obotrycka7

www.facebook.com/obotrycka7
www.instagram.com/obotrycka7
www.tiktok.com/obotrycka7

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.