Materiał informacyjny

AiN POINT

AiN POINT
Materiał informacyjny

Zajmujemy się nieruchomościami od 1997r, z nami bezpiecznie kupisz lub wynajmiesz dom, czy mieszkanie, wyceniamy a więc sprzedając uzyskasz realną cenę, kupując - nie przepłacisz.

Dla poszukujących, w tym inwestorów posiadamy ciekawe (niekoniecznie publikowane) oferty, również dla inwestorów indywidualnych (np. condohotele, udziały, mieszkanie do wynajmu, ... inne).

Zarządzamy najmem, przynosimy naszym klientom regularne wpływy z wynajmu, pobierając przy tym rozsądne wynagrodzenie.
Posiadamy ciągle powiększające się grono wiernych klientów, licencje Pośrednictwa w obrocie nieruchomości, Wyceny Nieruchomości, uprawnienia budowlane i projektowe, należymy do Organizacji zawodowych, jesteśmy ubezpieczeni.

Współpracujemy z innymi pośrednikami, przez co nasza działalność jest transparentna i doceniana. Dla naszego Klienta oznacza to zwiększenie chętnych do zainteresowania ofertą i skrócenia czasu do transakcji.

Podejmujemy się także poprowadzenia negocjacji na zlecenie, nie tylko w branży nieruchomości. Ta usługa może być samodzielna, nie związana z pośrednictwem.

Działamy dla Klientów, wsłuchujemy się w ich oczekiwania, cenimy ich czas i pieniądze, doradzamy, pomagamy, a wszystko to z ideą – najważniejszy jest Klient, zaraz za Nim nasza reputacja.

Opis działalności firmy Architekt i Nieruchomości Point Maria Mogiłko w Warszawa

Firmę Architekt i Nieruchomości POINT założyliśmy w 2009 roku. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie. Właścicielką jest Maria Mogiłko, która działa w branży nieruchomości od 1997r.

Produkty i usługi

Do naszych głównych zadań należy pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz sporządzanie wycen różnego typu nieruchomości. Zajmujemy się także doradztwem i audytami oraz prowadzeniem negocjacji na zlecenie. Podejmujemy się współpracy z doświadczonymi geodetami, projektantami czy firmami remontowo-budowlanymi. Wszystko po to, by zapewnić Państwu jak najlepsze kompleksowe usługi. Baza doświadczeń zdobyta na polu „architektura” wzbogaca nasze spojrzenie i oceny przekazywane Państwu w zakresie możliwości zmian aranżacyjnych, czy zabudowy danej nieruchomości.

W ramach oferty prowadzimy pośrednictwo w sprawach zakupu, sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Załatwiamy za naszych Klientów praktycznie wszelkie sprawy formalne. Zajmujemy się też zarządzaniem najmem mieszkań i domów na terenie Warszawy, zapewniając spokój i stały dopływ pieniędzy z wynajmu.

Proponujemy także takiego typu wyceny:

Pracujemy zarówno na rynku wtórnym, jak i pierwotnym. Szukamy Państwu odpowiednich domów mieszkalnych, lokali użytkowych oraz gruntów budowlanych i rolnych.

Zapraszamy do skorzystania z oferty - Architekt i Nieruchomości POINT Maria Mogiłko.

Zasięg działania

Firma Architekt i Nieruchomości Point Maria Mogiłko z lokalizacji Warszawa świadczy usługi przede wszystkim w Warszawie i okolicach, chociaż zdarza się nam pracować w bardziej odległych rejonach.

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.